Hakkımızda

Ermet Dekoratif Yapı Sistemleri ; 2001 yılında kurulmuş, yurt içinde ilklere yurt dışında başarılara imza atmış genç bir kuruluştur.

Ermet Dekoratif Yapı Sistemleri ; Dış cephe yapı sistemleri üretiminin yanı sıra iç cephe yapı sistemleri üretimine  de başlamıştır. Hızla büyüyen ve kurumsallaşan firmamız, yaşamın değerini bilerek dünyaya değer katar vizyonuyla ülkesine ve halkına hizmet üretmeyi amaç edinmiştir. Dürüst insana değer veren yenilikçi, öncü, çevreci, güçlü, hızlı,kurumsal ve güvenilir bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Ermet Dekoratif Yapı Sistemleri'nin hedefi ; Avrupa birliği ülkelerinden sonra Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatın grafiğini hızla yükseltmektir. Ermet Dekoratif Yapı Sistemleri, Tasarım ve Arge departmanıyla ürün yelpazesini genişletmekte, klasik modellerin yanı sıra, kullanışlı, hava şartlarına uyumlu, estetik ve yeni modelleri beğeninize sunmak için çalışmaktadır. Ermet üretimin her aşamasında en yüksek kalite ve verimi sağlayabilmek için EPS üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Ermet'in çevre dostu dekoratif yapı sistemleri Avrupa Birliği standartlarına uygun ve İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ tarafından onaylanmış ürünlerdir. Ermet ürünleri mimarların uygulamalarda aradığı dekoratif detaylara ve estetiğe sahiptir. Geliştirilmiş dekoratif yapı malzemelerimiz çaprazlama sistemiyle kullanım esnekliği, uygulama kolaylığı ve pratik montaj çözümleriyle teknik elemanların işlerini kolaylaştırır. İş gücü ve verimliliğimizi artırır.

Ermet Dekoratif Yapı Sistemlerinin kalite yönetimini, üretim kalitesinden hizmet zamanlama koordinasyonuna kadar üretimin ve dağıtımının her aşamasında hissedersiniz.

Ermet Dekoratif Yapı Sistemler, söve üretimini gerçekleştirdiği konya Organize Sanayisi bölgesindeki fabrikası, EPS üretimini gerçekleştirdiği Aksaray Organize Sanayi bölgesinindeki fabrikası, İstanbul Bölge Müdürlüğü ve yaygın bayii ağı ile siz neredeyseniz hizmeti ayağınıza getirir.

Ermet yapılarınıza değer katar...

HABERLER & DUYURULAR
KAMPANYALARIMIZ
1 2 3
Telif Hakkı © 2009 Ermet Söve. Bütün Hakları Saklıdır.